„Pomohu vám k vynikajícím výsledkům ohleduplně a s respektem k člověku.“


 

Ohlasy účastníků

Výpovědi účastníků podle témat

Zajímá vás, co o mých kurzech, konzultacích a koučování říkají zákazníci?

Účastníky tréninků, školení, workshopů, konzultací nebo koučování žádám po určité době o zpětnou vazbu. Výpovědi seskupené podle témat najdete níže. Dotyčnou osobu můžete sami oslovit. Řada autorů výpovědí má profil například na linkedIn.

Tomáš Kučera, jednatel, Centario s.r.o.
Školení Jana Korbela mě utvrdilo, že se člověk vždy může naučit novým věcem. Forma školení je velice příjemná v kontrastu se školní výukou. Velmi mě potěšilo, že pro účastníky udělá více, než by musel. Děkuji!
Tomáš Kučera (jednatel, společnost Centario s.r.o.)
 
"Kurz vedený panem Korbelem na mě velmi dobře zapůsobil. Pan lektor je velice milý, klidný, trpělivý člověk, který dává prostor všem zúčastněným, a zároveň dokáže vést. Nechybí mu empatie, porozumění, a má široké znalosti z oboru. Domnívám se, že díky jeho příjemnému vyzařování se vůči němu lidé snáze otevírají, snáze ztratí ostych a výsledná atmosféra je velmi uvolněná, což je u kurzů rozvoje osobnosti zásadní. " Mai 15, 2012
Kristina Límová, International School of Prague s.r.o.
Ing. Marcela Láníková, jednatelka, DELTO CZ s.r.o.
Tento kurz byl pro mě "vstupním kurzem" do problematiky prezentačních dovedností. Otevřel mi oči, nasměroval a poskytl zpětnou vazbu. Zajímavá byla spolupráce s ostatními účastníky. Oceňuji zejména přístup pana Korbela a velmi příjemnou atmosféru.
Ing. Marcela Láníková, jednatelka, DELTO CZ s.r.o.