„Pomohu vám k vynikajícím výsledkům ohleduplně a s respektem k člověku.“


 

Komunikace a asertivita

Výpovědi účastníků kurzů komunikace a asertivity

JK-Jaroslav Putna (Night Manager, InterContinental Prague)
Školení pana ing. Jana Korbela pro mě bylo velkým přínosem. Jeho praktiky lze využít jak v profesním (kontakt s hostem v oblasti hotelnictví) a obchodním styku, tak i soukromém životě. Podobných školení jsem absolvoval více, avšak ne s takovým positivním nábojem jako právě u pana ing. Jana Korbela.
Jaroslav Putna (Night Manager, InterContinental Prague)
 
JK-Jan Kadlec (Assistant Director of HR, InterContinental Prague)
Tímto potvrzujeme, že pro naši společnost WIC Prague s.r.o. (hotel InterContinental Prague) zrealizoval Ing. Jan Korbel trénink pro zaměstnance Front Office (recepce, Concierge) a FB (restaurace, bar, room service) zaměřený na zvládání krizových situací a řešení reklamací našich hostů.
...
Spolupráci s Ing. J. Korbelem hodnotíme velmi pozitivně ...
...
Díky tomuto velmi profesionálnímu přístupu i kladnému ohlasu ze strany účastníků bych neváhal doporučit Ing. Jana Korbela ...
Reference od InterContinental Prague - kurz zpracování reklamací a obchodní komunikace [ 498.65kB]
Jan Kadlec, Assistant Director of HR, InterContinental Prague
 
"Kurz vedený panem Korbelem na mě velmi dobře zapůsobil. Pan lektor je velice milý, klidný, trpělivý člověk, který dává prostor všem zúčastněným, a zároveň dokáže vést. Nechybí mu empatie, porozumění, a má široké znalosti z oboru. Domnívám se, že díky jeho příjemnému vyzařování se vůči němu lidé snáze otevírají, snáze ztratí ostych a výsledná atmosféra je velmi uvolněná, což je u kurzů rozvoje osobnosti zásadní. " Mai 15, 2012
Kristina Límová, International School of Prague s.r.o.
S Janem Korbelem jsem se seznámila v kurzu asertivního jednání, kde byl lektorem. Kurz byl profesionálně vedený, zvláště jsem oceňovala přátelskou atmosféru a živost, díky které měl několikadenní kurz spád. Věřím, že v osobě lektora spočívá základ úspěchu kurzu a následně i jeho absolventů, jsem proto ráda, že jsme se s Janem Korbelem při této příležitosti setkali.
Kateřina Slaninová, projektová manažerka, CzechInvest
JK-Dusan Škrlant (Commodity Buyer Plastics & Resin at TRW)
"Navštívil jsem další školení vedené p. Korbelem - Efektivní komunikace a asertivita. Ještě před seminářem kontaktoval pan Korbel všechny zúčastněné a zjistil, co koho zajímá a co by chtěl v kurzu probrat. Celý kurz byl tedy vlastně "ušitý na míru" všem zúčastněným. Samotný kurz opět předčil moje očekávání. Interaktivní forma, příklady z praxe, ale hlavně praktická cvičení a reálné situace. Opět mohu doporučit a už teď se těším, čím mě pan Korbel překvapí příště." March 13, 2012
Dusan Škrlant (Commodity Buyer Plastics & Resin at TRW)
 
Nina Křehotová
Dne 13. 1. 2014 jsem se účastnila jednodenního semináře „Objevte sílu otázky", který se konal v Praze. Jelikož kurz byl téměř zadarmo (v rámci Honzovo Společenské odpovědnosti), tak jsem byla plná očekávání, jaké to bude. Občas se stane, obzvlášť když je něco zdarma, tak tomu odpovídá i kvalita. Ale Honza ukázal kvality, se kterými jsem se nikdy dřív nesetkala. Nejenže je to sympatický člověk už od pohledu, ale umí se zaměřit na konkrétní problém konkrétního člověka a pomoc mu ho vyřešit. Navíc jeho přístup, předávání znalostí a informací byl tak fascinující, že čas utíkal až příliš rychle. Jeho školení je velice příjemné a nenásilné. Dostane se člověku do mozku nevymazatelným způsobem a to díky intenzivnímu tréninku, který je spíš jen lehce prokládán výkladem. Výklad byl spíš opět formou otázek, abychom na řešení přišli sami a tím spíš si vše zapamatovali. Až jsem chvílemi dostávala chuť vrátit se zpět do školní lavice a začít znova studovat:) Senzační člověk a skvělý lektor....ví, jak předávat své znalosti a práci dělá zodpovědně a rád - tak to na mě aspoň působilo. Dobrá energie nás provázela celým dnem a vše se odehrávalo ve velmi přátelské atmosféře. A co vy? Už víte, jakou sílu může mít dobře zvolená otázka? Pokud ne, tak doporučuji to objevit společně s Honzou. Honzo díky!
Nina Křehotová
 
Děkuju Honzovi Korbelovi za odkrytí skutečných slabých míst ve výrobním závodě. Díky němu jsme byli schopni získat pracovníky na naši stranu. Cílem bylo zlepšení spolupráce na denní bázi. Než jsme uskutečnili workshop s Honzou Korbelem, naše vlastní snahy o zlepšení vztahů se míjely účinkem. Rozhodně budeme ve spolupráci pokračovat i na individuálních potřebách jednotlivých kolegů - HR a jednatel.
Michaela Smit, Hoerbiger (4/2017)
Trénink prodejního jednání s Janem Korbelem bych přirovnala k filmu, co se vás hluboko uvnitř dotkne tak, že když pak odcházíte z kina, máte pocit, že svět už nikdy nebude jako předtím. Kouzelný na tom je, že jste právě dostali nástroje k tomu, hrát ho dál sami a já už se nemůžu dočkat další zápletky.
Linda Hušková, grafička a fotografka
Kurz bych doporučila, protože se jedná o zajímavý interaktivní způsob jak teorii poznat na praktických příkladech. (10/2012)
Iva Musilová, vedoucí oddělení logistiky a výrobního plánování, TRW Autoelektronika s.r.o.
Lucie Čapková, Convention Sales Manager, InterContinental Prague
Kurz předčil moje očekávání a dal mi zkušenosti od kolegů z konkrétních situací. Interaktivní, svižný a tématicky zaměřený workshop na konkrétní skupinu z daného oboru. Na svých situacích, kde jsem si nebyla jistá jak řešit, jsem si díky workshopu mohla zlepšit a ujasnit, jak příště lépe reagovat.
Lucie Čapková, Convention Sales Manager, InterContinental Prague
 
Marek Panoš,UI/UX designer, Profinit s. r.o.
Pro mě již druhý kurz s Janem Korbelem. Oba byly inspirativní a pomohly se zlepšením mých prezentačních dovedností a řešení situací při obtížné komunikaci.
Marek Panoš,UI/UX designer, Profinit s. r.o.
 
Synergogický kurz doporučuji, protože je velice efektivní. Zapojuje účastníky aktivně a simuluje jejich chování ve skutečných situacích. Jedná se o alternativní školení, které zpestří, ujasní a vysvětlí chování jednotlivých členů.(10/2012)
Pavel Šťastný, referent logistiky a výrobního plánování, TRW Autoelektronika s.r.o.
Kurz mi dal nový pohled na řešení stížností. Zajímavé školení o komunikaci doplněné užitečnými vrázemi v AJ.
Lucie Kuthanová, Reservation Supervisor, InterContinental Prague
Nela Izáková, Convention Sales Manager, InterContinental Prague
Kurz mi dal návody jak držet pracovní komunikaci a problémy od těla, jednat věcně a nezavrtávat se do problému detailně. Naučila jsem se reagovat věcně a určit hranice (slevy, ústupky).
Nela Izáková, Convention Sales Manager, InterContinental Prague
 
Lucie Skříčilová, Leisure sales executive, InterContinental Prague
Kurz byl příjemným odreagováním, člověk zapřemýšlí nad různými situacemi v práci a nakoukne do situací kolegů. Sám se může přesvědčit, zda situace řeší dobře, či nikoliv.
Lucie Skříčilová, Leisure sales executive, InterContinental Prague
 
JK-Kateřina Hubálková
"Zúčastnila jsem se těchto kurzů: Komunikační dovednosti, Obchodnické dovednosti a Umění prezentace. Kurzy byly zábavné a velice přínosné. Používám je vlastně každý den a už se těším na další kurzy, které mi pomohou lépe se prosadit :-)"
Kateřina Hubálková (IAESTE)
 
Aneta Čechová, InterContinental Prague
Kurzy byl velmi přínosný, užitečný a poučný.
Aneta Čechová, InterContinental Prague
 
Adéla Kratinová, InterContinental Prague
Kurz se mi líbil a přeji si dostávat informační maily.
Adéla Kratinová, InterContinental Prague
 
Věcné, srozumitelné. Kurz mi doplnil fráze v obchodní komunikaci.
Dita Turhanovská, InterContinental Prague
Zajímavé, velmi interaktivní.
Markéta Zieglerová, InterContinental Prague
Živá voda do řešení každodenních problémů.
Michal Šejnoha, Profinit (4/2017)
Jako ostatní kurzy pana Korbela byl tento intenzivní a praktický. Použitím reálných situací mi například ukázal jak nahlížet na probíraný problém z úplně jiného úhlu.
Jan Sovák, Bee in (4/2017)
Velmi osobitý přístup. Praktická cvičení. Možnost řešit skutečné situace.
Martina Novotná, Hoerbiger (4/2017)
Skvělá školení, která mně vždy posunou o kus dál.
Zdeněk, TRW Autoelektronika s.r.o.
Karolína Quastová, Information Technology and Services Professional, Profinit s.r.o.
Způsob vedení kurzu je přátelský. Jako studentka psychologie jsem se s komunikací již setkala, a přesto jsem obohacena.
Karolína Quastová, Information Technology and Services Professional, Profinit s.r.o.
 
Jana Kosťová
Kurz mi dal chuť hrát si a zkoušet v praxi.
Jana Kosťová
 
Veronika Krupová, Team Assistan, Profinit s.r.o.
Milý usměvavý lektor, záživný kurz se spoustou užitečných informací. Díky moc.
Veronika Krupová, Team Assistan, Profinit s.r.o.
 
Tomáš Pouch, Manažer ve společnosti Černí koně, o.s.
Jako vždy - hravé, přínosné a poučné.
Tomáš Pouch, Manažer ve společnosti Černí koně, o.s.
 
Výborně vedený kurz s důrazem na potřeby účastníků.
Petr Janouš, Profinit s.r.o.