„Pomohu vám k vynikajícím výsledkům ohleduplně a s respektem k člověku.“


 

Obchod a prodej

Výpovědi účastníků obchodních a prodejních dovedností

Lukáš Netolický; Senior Consultant; Cushman & Wakefield
"Kurz prodejních dovedností, u pana Korbela byl pro mne jeden z nejužitečnějších kurzů tohoto typu, jež jsem kdy absolvoval. Skládá se především z interakce, následným odborným rozborem a doporučeními, jež se prakticky aplikují. Oproti jiným kurzům zde byla větší míra zapojení, odnesl jsem si několik cenných rad, které jsem si během kurzu měl možnost osvojit a budu je tak moci aplikovat v praxi."
Lukáš Netolický, Senior Consultant, Landlord Representation - Office Agency at Cushman & Wakefield
 
Dne 16.5.2013 jsem se zúčastnila individuálního tréninku s názvem "Learning by doing" společně s lektorem Ing. Janem Korbelem. Tento trénink probíhal v praxi, přímo na konkrétních jednáních. V obchodu pracuji již 13 let, absolvovala jsem různé druhy školení, ale musím říci, že tento trénink mi byl skutečně užitečný. Lektor prováděl náslech, ihned po jednání jsme společně situaci vyhodnotili a na dalším jednání už jsem mohla nové poznatky převést do praxe - opět na společném jednání v praxi s lektorem. Člověk dělá spoustu věcí automaticky, sám je nevnímá a neuvědomuje si je, ale díky tomuto tréninku, jsem viděla možnost, jak zvládat jednání v praxi mnohem efektivněji.
Alena Šoltysová (inzertní poradce, MAFRA, a.s.)
Daniel Vláčil, Sales & application specialist LCMS, Bruker s.r.o.
Strávil jsem s Janem 2 dny v tréninku obchodních a prodejních dovedností ve skupině 6 osob. Jeho trénink byl velmi individuální, zaměřen na reálný svět obchodu s velkým množstvím her a cvičení. Jan vytvořil výjimečnou atmosféru a čas utekl neuvěřitelně rychle. Prošli jsme všechna témata, která jsme si přáli probrat. Rád navštívím Janův pokročilý trénink prodejních a obchodních dovedností.
Daniel Vláčil (Sales & application specialist LCMS, Bruker s.r.o.)
 
JK-Jaroslav Novák (senior poradce , Fincetrum, a.s.)
"Informace získané na semináři Business Networking Jana Korbela v rámci serveru Opojisteni.cz, jsou velmi přínosné nejen pro rychlou a kvalitní prezentaci sebe i svojí práce, ale účastník také získá nový pohled na získávání klientů. Lektor je po celou dobu semináře flexibilní a reaguje na potřeby a otázky účastníků." June 19, 2012
Jaroslav Novák (senior poradce , Fincetrum, a.s.)
 
JK-Radim Kryštůfek (sales manager, SATRA, spol. s r. o.)
"Skvělý lektor pro obchodní dovednosti. Nezbývá než doporučit a malými krůčky aplikovat předané zkušenosti do praxe v obchodním styku." June 12, 2012
Radim Kryštůfek (sales manager, SATRA, spol. s r. o.)
 
JK-Zuzana Poltoratska (Sales & Project Manager at Bohemian Works)
I have attended Jan's sales training - Unconventional techniques for extraordinary sales men. He is a wonderful coach and consultant with a very handson, practical approach, a lot of activity required from the participants. I especially enjoyed Jan's out-of-box techniques and exercises which opened a whole new perspective on doing sales. He is also very good at managing different types of personalities and work with people individually despite of group type of training." March 15, 2012
Zuzana Poltoratska (Sales & Project Manager at Bohemian Works)
 
JK-Gabriela Lecková, obchodní zástupce, Grape SC, a.s.
"Nikdy jsem netušila, že by obchod mohl být zajímavý, až do té doby než jsem se zúčastnila kurzu obchodních dovedností, který vedl Jan. Jeho jedinečný přístup, udělal z kurzu něco neobyčejného. Tento kurz ve mně vzbudil hravost, touhu a vášeň pro věc, kterou děláte. Pokud chcete něco ve vaší firmě či se sebou samým změnit, začněte Honzou. Nebudete litovat."
Gabriela Lecková (obchodní zástupce, Grape SC, a.s.)
 
Seminář Business Networking lektora Jana Korbela , kterého jsem se osobně zúčastnil , považuji za velmi zdařilý. Má vše co má takový seminář mít: originalitu, náboj, nové informace, zpětnou vazbu a vnuknutí myšlenky, jak efektivněji získat více peněz. Jako lektora si Jana Korbela vážím za prezentaci, téma, flexibilitu a sdílení vlastních zkušeností z účastníky kurzu. Mé vřelé doporučení!
Josef Zelenka (zemský ředitel, Allianz pojišťovna a.s.)
Ing. Jan Mikšátko, výkonný ředitel, ententee s.r.o.
... Práce Honzy je velmi profesionální a svým chováním potvrzuje, co učí. Kurz bych doporučil pro motivované jedince, kteří jsou ochotni poučit se a chtějí na sobě pracovat.
celý text: Reference: ententee s.r.o., Jan Mikšátko (prodej, leadership) [ 330.01kB]
Ing. Jan Mikšátko, výkonný ředitel, ententee s.r.o.
 
JK-Jaroslav Laur (Sales&Marketing Director, ALD Automotive)
Ing. Jan Korbel pro tým obchodníků a accountů ALD Automotive samostatně provedl celodenní trénink pokročilých obchodních dovedností. Trénink byl proveden velmi profesionálně, s maximálním nasazením a byl pro tým ALD Automotive nesporným přínosem.
Na základě našich pozitivních dojmů a zkušeností chceme s panem Korbelem ve školení pokročilých obchodních dovedností dále pokračovat na dlouhodobém základě.
Reference od ALD Automotive - trénink pokročilých obchodníků [ 226.91kB]
Jaroslav Laur (Sales&Marketing Director, ALD Automotive)
 
Nina Křehotová
Dne 13. 1. 2014 jsem se účastnila jednodenního semináře „Objevte sílu otázky", který se konal v Praze. Jelikož kurz byl téměř zadarmo (v rámci Honzovo Společenské odpovědnosti), tak jsem byla plná očekávání, jaké to bude. Občas se stane, obzvlášť když je něco zdarma, tak tomu odpovídá i kvalita. Ale Honza ukázal kvality, se kterými jsem se nikdy dřív nesetkala. Nejenže je to sympatický člověk už od pohledu, ale umí se zaměřit na konkrétní problém konkrétního člověka a pomoc mu ho vyřešit. Navíc jeho přístup, předávání znalostí a informací byl tak fascinující, že čas utíkal až příliš rychle. Jeho školení je velice příjemné a nenásilné. Dostane se člověku do mozku nevymazatelným způsobem a to díky intenzivnímu tréninku, který je spíš jen lehce prokládán výkladem. Výklad byl spíš opět formou otázek, abychom na řešení přišli sami a tím spíš si vše zapamatovali. Až jsem chvílemi dostávala chuť vrátit se zpět do školní lavice a začít znova studovat:) Senzační člověk a skvělý lektor....ví, jak předávat své znalosti a práci dělá zodpovědně a rád - tak to na mě aspoň působilo. Dobrá energie nás provázela celým dnem a vše se odehrávalo ve velmi přátelské atmosféře. A co vy? Už víte, jakou sílu může mít dobře zvolená otázka? Pokud ne, tak doporučuji to objevit společně s Honzou. Honzo díky!
Nina Křehotová
 
JK-Irena Wolfschützová (Key account manager Health Centres at Medica Healthworld a.s.)
"Jan Korbel je vynikající lektor. Měla jsem možnost s ním spolupracovat v rámci obchodního kurzu a jeho několikaleté zkušenosti byly velmi přínosné." March 14, 2012
Irena Wolfschützová (Key account manager Health Centres at Medica Healthworld a.s.)
 
Ve srovnání s ostatními lektory jednoznačně nejlepší. Poutavý a poučný obsah o podání. Kurz mi ukázal praktické použití vět a slov v rozhovorech.
Daniela Jíšová, poradce, AXA pojišťovna a.s.
Andrea Tarabčáková, inzertní poradce, MAFRA, a.s.
Práce pana Ing. Jana Korbela jako kouče a lektora mi byla velkým přínosem. Zvláště si cením jeho individuálního přístupu, schopnosti naslouchat a motivovat obchodníka k lepším výkonům. Jeho pozitivní energie a profesionální přístup k práci a obchodu podněcuje k dalšímu rozvoji. Pan Korbel je velmi motivující a pozitivní člověk, takového by bylo potřeba potkávat každé ráno. Mohu jen doporučit!
Andrea Tarabčáková (inzertní poradce, MAFRA, a.s.)
 
S Janem Korbelem jsem dohodl proškolení telefonních operátorek našeho call centra. O jeho skutečném zájmu a profesionálním přístupu k dohodnutým tématům svědčí to, že si před vlastním školením nechal zaslat několik náslechů od každé operátorky, aby tak byl připraven na individuální přístup ke každé účastnici školení. Díky tomu se nejednalo o žádné teoretizování, ale o řešení naprosto konkrétních situací, s kterými se operátorky při své práci setkávají .
Vystupoval klidně, s velkou dávkou empatie, což navodilo uvolněnou, ale přitom tvůrčí atmosféru. Školení pana Korbela hodnotím jako jedno z nejlepších, které jsem měl možnost poznat. Proto jej mohu každému vřele doporučit.
Antonín Truksa (obchodní ředitel divize V.I.P., WS International a.s.)
Velmi praktický přístup. Opravdový trénink. Děkuji.
Petr Mateřánka, lektor, trenér, kouč
Po 15ti letech v obchodní činnosti jsem opět udělal další krok vpřed. Díky.
Václav Mikolášek, obchodní manažer, Golden Gate
Jaroslava Hoffingerová, obchodní manažer viaReality
Během kurzu se mi dostalo konkrétních rad, jak vést schůzku a jak ji směrovat k obchodu. Vše milou a příjemnou formou ze strany pana Korbela.
Jaroslava Hoffingerová, obchodní manažer viaReality
 
Velmi přínosné školení v přátelské atmosféře. Informace jsou snadno vstřebatelné a hlavně aplikovatelné. Mohu vřele doporučit.
Luděk Šilhánek, Řídím dobře
Lenka Pobehová, Sales Manager ve společnosti Viareality
Kurz byl velmi zajímavý a hlavně přínosný. Doufám, že nebyl poslední.
Lenka Pobehová, Sales Manager ve společnosti Viareality
 
Martin Jotov, IQ Structures s.r.o.
Skvělý lektor! Jako vždy!
Martin Jotov, IQ Structures s.r.o.
 
Lucie Čapková, Convention Sales Manager, InterContinental Prague
Kurz předčil moje očekávání a dal mi zkušenosti od kolegů z konkrétních situací. Interaktivní, svižný a tématicky zaměřený workshop na konkrétní skupinu z daného oboru. Na svých situacích, kde jsem si nebyla jistá jak řešit, jsem si díky workshopu mohla zlepšit a ujasnit, jak příště lépe reagovat.
Lucie Čapková, Convention Sales Manager, InterContinental Prague
 

Považuji kurz za velmi přínosný. Okamžité nalezení odpovědí a řešení problémových situací v obchodních jednáních.

Karolina Kantnerová, obchodní manažer viaReality
Imrich Masliš, Key account manager, Global Blue ČR s.r.o.
Trénink mohu vřele doporučit. Člověk objeví své silné i slabé stránky a dostane jasný feedback, jak s nimi má v budoucnu nakládat. (2015)
Imrich Masliš, Key account manager, Global Blue ČR s.r.o.
 
René Láník, spolumajitel společnosti DELTO s.r.o.
Rád bych tímto poděkoval panu Ing. Janu Korbelovi za to, že mi umožnil zúčastnit se podnikatelského klubu, který se konal v Plzni 4.9.2014. Zúčastnilo se ho množství velmi zajímavých a perspektivních majitelů, nebo ředitelů firem. Celé setkání bylo vedeno a moderováno na velmi profesionální úrovni, na kterou jsme u pana Korbela ostatně již zvyklí. Opět nás ujistil, že networking je pro podnikatele nepostradatelný nástroj k rozvíjení našich firemních aktivit.
René Láník, jednatel ve společnosti DELTO CZ s.r.o.
 
Markéta Zástavová, Account Manager, Global Blue ČR s.r.o.
Dobře cílené školení a kvalitní lektor. Mohla jsem si vyzkoušet na konkrétním případu z praxe a pomohlo mi to zlepšit se. (2015)
Markéta Zástavová, Account Manager, Global Blue ČR s.r.o.
 
Zjistil jsem, že s každým prodejním rozhovorem nebo business schůzkou se mohu něco naučit, případně ověřit postupy pro uzavření obchodu.
Tomáš Neklapil, realitní makléř, Svoboda & Williams s.r.o.
Trénink mě posunul dále. Oceňuji energii, kterou na nás p. Korbel přenesl.
Jana Sochorová, poradce, AXA pojišťovna a.s.
Kurz mi dal nový pohled na řešení stížností. Zajímavé školení o komunikaci doplněné užitečnými vrázemi v AJ.
Lucie Kuthanová, Reservation Supervisor, InterContinental Prague
Školení "Business networking" mi poskytlo řadu nových a poučných informací. Pan Korbel je profesionál a praktickými zkušenostmi obohatil celý průběh školení.
Ivana Pituchová, asistentka obchodního ředitele, Kvados, a.s.

 

 

Nela Izáková, Convention Sales Manager, InterContinental Prague
Kurz mi dal návody jak držet pracovní komunikaci a problémy od těla, jednat věcně a nezavrtávat se do problému detailně. Naučila jsem se reagovat věcně a určit hranice (slevy, ústupky).
Nela Izáková, Convention Sales Manager, InterContinental Prague
 
Lucie Skříčilová, Leisure sales executive, InterContinental Prague
Kurz byl příjemným odreagováním, člověk zapřemýšlí nad různými situacemi v práci a nakoukne do situací kolegů. Sám se může přesvědčit, zda situace řeší dobře, či nikoliv.
Lucie Skříčilová, Leisure sales executive, InterContinental Prague
 
JK-Kateřina Hubálková
"Zúčastnila jsem se těchto kurzů: Komunikační dovednosti, Obchodnické dovednosti a Umění prezentace. Kurzy byly zábavné a velice přínosné. Používám je vlastně každý den a už se těším na další kurzy, které mi pomohou lépe se prosadit :-)"
Kateřina Hubálková (IAESTE)
 
Kurz "Intenzivní trénink prodejního jednání pro pokročilé" mi pomohl posunout dále při jednání se zákazníkem. Naučil mě, jak efektivně reagovat a zpracovávat námitky zákazníka,
René Láník, DELTO CZ s.r.o.
Ing. Andrea Trčková, výkonná ředitelka LK SERVIS - generální zastoupení kosmetiky GERnétic v ČR a SR
Ing. Jana Korbela jsem si vybrala jako jednoho z řečníků Výroční konference francouzské kosmetiky GERnétic, která se konala ve dnech 23. a 24. května 2014 v Divadle Metro v Praze. Během své tříhodinové prezentace na téma „Užitečná komunikace s klientkou" dokázal Jan Korbel v převážně dámském publiku (přes 150 hostů z řad kosmetiček, fyzioterapeutek, lékařů a dalších příznivců kosmetiky GERnétic) vzbudit zájem a zamyslet se nad zlepšením komunikace pro úspěšnou práci nejen v salonku. Zaměřil se odlehčenou formou na známé situace a odhalil často přehlížené detaily, které mají velký dopad na úspěšnou komunikaci v praxi. Děkuji sympatickému a příjemnému lektorovi Ing. Korbelovi za profesionální přístup, trpělivost a inspirující myšlenky.
Ing. Andrea Trčková, výkonná ředitelka LK SERVIS - generální zastoupení kosmetiky GERnétic v ČR a SR
 
Aneta Čechová, InterContinental Prague
Kurzy byl velmi přínosný, užitečný a poučný.
Aneta Čechová, InterContinental Prague
 
Adéla Kratinová, InterContinental Prague
Kurz se mi líbil a přeji si dostávat informační maily.
Adéla Kratinová, InterContinental Prague
 
Věcné, srozumitelné. Kurz mi doplnil fráze v obchodní komunikaci.
Dita Turhanovská, InterContinental Prague
Zajímavé, velmi interaktivní.
Markéta Zieglerová, InterContinental Prague
Zajímavý kurz vedený příjemnou formou.
Ing. Tomáš Kutina, Dopisem.cz
Trénink pro pokročilé obchodníky mi ukázal, že obchod může být skutečně hra.
Jiří Dibelka, Řídím dobře
Kladně hodnotím empatický přístup k poradcům i rozsah znalostí. Chválím poskytnuté materiály.
Jaroslava Mladenová, poradce, AXA pojišťovna a.s.
Jan Korbel ukazuje snadno pochopitelnou a srozumitelnou formou SMART cestu k lepšímu obchodu. Uvědomila jsem si, že kontakty a vztahy s lidmi vytváří byznys.
Hana Štěpánová, obchodní zástupce, 3M Česko
Kurz jednoduchou formou a rozborom príkladových rozhovorov poukázal na chyby, ktorých sa vyvarovať v bežnej komunikácii s klientom. Osobně mi pomohol zamyslet sa nad formou komunikácie. (04/2015)
Katarina Polyáková, obchodník, Bohemian Works
Tomáš Kučera, Centario, OZ2
Praktickou formou jsem se dověděl nové věci pro obchodní jednání. Věřím, že se nám podaří být úspěšnější v obchodní činnosti.
Tomáš Kučera, jednatel, Centario s.r.o.
 
Michael Hanke, obchodní manažer, Aquasoft
Je vidět, že lektora to baví. Dal nám tipy z praxe - ne teorie. Objevil jsem větší interakci s klientem pomocí kladení otázek.
Michael Hanke, Sales Manager, AQUASOFT spol. s r.o.
 
Josef Janečka, Mediální poradce ve společnosti viaReality.cz
Velmi zajímavý způsob školení. Díky.
Josef Janečka, mediální poradce ve společnosti viaReality.cz
 
Michal Valta, jednatel a majitel ViaReality.cz
Perfektní! Změnilo mi to myšlení.
Michal Valta, jednatel a majitel ViaReality.cz
 
Kurz mi pomohl zamyslet se nad formou mého jednání s klientem. Dal mi nový pohled na vyjednávání a možnost poučit se z vlastních chyb. (2015)
Jakub Blažek, Key account manager, Global Blue ČR s.r.o.
Výborně vedený trénink v přátelském prostředí se skvělým lektorem.
Michal Pupík, obchodník, Delab.cz
Kurz byl přínosný, a i když jsem již absolvoval kurzy obdobné, tento kurz mne zaujal využitím např. video rozborů a individuálního přístupu v menších skupinkách. Děkuji za inspiraci a doporučení k dalšímu rozvoji obchodních dovedností.
Karel Kytýr, Account Manager, IN HAND Media s.r.o.
Trénink mě naučil více si všímat chování klienta.
Petr Váša, key account, Global Blue Czech Republic s.r.o.