„Pomohu vám k vynikajícím výsledkům ohleduplně a s respektem k člověku.“


 

Prezentační dovednosti

Výpovědi účastníků prezentačních dovedností

Ke stažení:

Miloslav Vyhnal, člen představenstva a investiční ředitel, KKCG a.s.
Každý kdo má zájem na sobě pracovat a dostat zpětnou vazbu by měl absolvovat aspoň jeden kurz Honzy Korbela.
Miloslav Vyhnal, člen představenstva a investiční ředitel, KKCG a.s.
 
Vladimíra Bartejsová, Manažerka investičních produktů ING Bank
S Honzou Korbelem jsem absolvovala školení zaměřené na prezentační dovednosti v rámci série školení Řečnické školy v AHA PR Agency.
Honza je velmi pozitivní, zkušený a profesionální školitel. Přidaná hodnota Honzy šla hluboce za rámec běžné osnovy. Ze školení jsem si tak odnesla spoustu cenných typů, doporučení a „fíglů" jak pracovat s pomůckami, dosáhnout pozornosti po celou dobu projevu či vypadat dobře a profesionálně v jakékoliv fázi prezentace. Velmi oceňuji jeho osobitý styl, který umožnil i přes značně odlišné úrovně a zkušeností jednotlivých účastníků kurzu poskytnout všem individuální přístup. Honza povznesl řadu mých silných stránek a ty slabé zase odkryl a pojmenoval, tak abych se na ně i v budoucnosti mohla zaměřovat. Já sama jsem všechny nabyté znalosti ihned promítla do praxe a fungují skvěle. Děkuji a kurz vřele doporučuji."
Vladimíra Bartejsová, Manažerka investičních produktů ING Bank
 
"Kurz prezentačních dovedností, který jsem absolvovala u pana Korbela, pro mě znamenal zásadní změnu a posun v mé dosavadní práci. Nejvíce jsem ocenila to, jakým způsobem byl kurz veden. Videotrénink spolu s profesionálně vedenou skupinovou diskuzí a možností získání zpětné vazby nejen od lektora byl velmi inspirativní a hlavně efektivní! Proto, když jsem před nedávnem hledala vhodného lektora komunikačních dovedností, neváhala jsem ani minutu."
Zuzana Varmužová, Training manager, Radisson Blu Alcron hotel
Kurz mi dal praktickou zkušenost. Doporučuji. Motivující, příjemné a poučné.
Ing. Jana Zámečníková, Finanční ředitelka, Fischer international s.r.o.
Jiří Mach, Senior Advisor, Digital Business, Profinit
Po absolvování řady kurzů na rétorické, prezentační a komunikační dovednosti jsem byl neuvěřitelně překvapen přístupem Honzy Korbela. Můj první dvouhodinový workshop s ním byl tak intenzivní, věcný a posunul mě dopředu mnohem více než všechny předešlé kurzy. Honza Korbel se zaměřuje na všechny aspekty komunikace a opravdu pomáhá naplnit cíle Vašich prezentací a sdělení.
Jiří Mach, Senior Advisor, Digital Business, Profinit s.r.o.
 
Ing. Petr Hamouz, Specialist of Transmission System Developement & User Connection, ČEPS, a.s.
Absolvované Školení:"Působivá prezentace aneb chcete si mě poslechnout" patří do praktických školení. Nejde o školení, kde jsou vám říkána pouze fakta. Při školení s lektorem panem Korbelem poznáte své nedostatky a silné stránky, o kterých jste dosud nevěděli. S lektorem se nudit nebudete, vy sami budete učitelem prezentačních dovedností pro ostatní a ostatní pro vás. Školení doporučuji všem lidem, kteří chtějí překonat strach z prezentování, zlepšit prezentační dovednosti či získat inspiraci v komunikaci a v prezentačních dovednostech.
Ing. Petr Hamouz, Specialist of Transmission System Developement & User Connection, ČEPS, a.s.
 
Ing. Šárka Machotková, ČEPS
Seminář p. Korbela mi přinesl mnoho nových impulsů pro zlepšení mých prezentačních dovedností. Seminář je veden s maximálním důrazem na praxi, interaktivitu a hodnocení vystupování jednotlivých účastníků ze strany jich samých, ostatních i samotným lektorem, díky čemuž se mu daří již během krátké doby proměnit způsob prezentace a vyzdvihnout slabá i silná místa jednotlivých účastníků. Účast na semináři velmi doporučuji, pro mě samotnou byl velkým přínosem.
Ing. Šárka Machotková, Odbor Zahraniční spolupráce, ČEPS, a.s.
 
Jana Kosťová (ZTP Kosťová)
Kurz prezentační dovednosti pro handicapované mi umožnil práci na sobě. Pomohl mi identifikovat chyby a možné nápravy. Jan Korbel je bezesporu výborný lektor, který se umí velmi rychle vcítit do nálady skupiny a pracovat s její energií. Velmi oceňuji zejména schopnost lektora přizpůsobit se specifikům skupiny - v tomto případě vozíčkářům.
Podrobněji zde: Reference od DsH Kost - trénink prezentace pro handicapované [ 95.29kB]
Jana Kosťová (www.dshkost.cz)
 
S Honzou Korbelem jsem se setkala na školení prezentačních dovedností. Již název školení mě velmi zaujal - Působivá prezentace aneb "Chcete si mě poslechnout". Velmi oceňuji individuální přístup k jednotlivým účastníkům, kdy Honza našel pro každého nejlepší způsob prezentace šitý na míru každému z nás. Z kurzu jsem si odnesla mnoho praktických rad, které využívám v každodenní praxi. Oceňuji zpětnou vazbu od lektora i od účastníků. Musím říct, že název kurzu opravdu vystihl jeho obsah:-)
Ing. Jana Remešová (HR manažerka, Mercedes-Benz Česká republika)
S Ing. Janem Korbelem jsem se poprvé setkal na školení komunikačních a prezentačních dovedností ve vzdělávací agentuře VOX.
Poté jsem si u pana Korbela objednal soukromé soustředění zaměřené na praktický trénink dovedností spojených s prezentací projektu.
U Ing. Jana Korbela oceňuji především jeho praktičnost a snahu reálně člověku pomoci a rozvinout v něm komunikační a prezentační dovednosti, které potřebuje.
V porovnání s jinými školiteli, které jsem vyzkoušel, musím ohodnotit pana Ing. Jana Korbela jako nejlepšího, neboť jediný se mi snažil reálně pomoci, nebál se mne kritizovat a řekl mi upřímně, které věci musím nutně zlepšit. Červen, 2012
Reference od Evropského vzdělávacího centra - trénink prezentačních doveností [ 310.37kB]
Ing. Tomáš Morávek, ředitel jazykové školy EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM
Ing.Lukáš Kcheler, realitní makléř, RE/MAX Alfa
Trénink hodnotím velice pozitivně, hlavně pak interaktivní formu a praktické nacvičování. Je pravda, že by se mně osobně tato forma tréninku dělala lépe již s předem připravenou prezentací. Tím myslím, dohromady připravit, nebo upravit svojí prezentaci a pak pilovat její přednes.
Krom praktických rad jak má řečník vystupovat před publikem , jsem si odnesl fakt, jak je důležité vědět co chce řečník, sdělit, co je cíl prezentace.
Ing.Lukáš Kcheler, realitní makléř, RE/MAX Alfa
 
Dvoudenní kurz prezentačních dovedností s Honzou Korbelem byl pro mě velmi přínosný. Profesionálně vedený kurz byl hodně zaměřen na praxi. Od samého počátku jsme byli aktivně zapojeni, čas byl plně využit a vše probíhalo v přátelské atmosféře. Získané teoretické poznatky si každý účastník hned vyzkoušel a obdržel zpětnou vazbu nejen od lektora, ale i od ostatních účastníků. Díky videotréninku a jeho rozboru jsme se dozvěděli, jak své vystupování dále rozvíjet a na co si dávat pozor. Lektor se také důkladně věnoval - mnohdy opomíjené - přípravě neverbální komunikace. V průběhu celého kurzu jsme měli dostatek prostoru na individuální dotazy. Vystupování ostatních účastníků pro mě bylo rovněž inspirací. Kurz doporučuji.
Ing. Jitka Tůmová, manažer komunikace a marketingu MVV Energie CZ a.s.
Martin Jotov, IQ Structures s.r.o.
Skvělý kurz. Skvělý trenér. Vřele doporučuji.
Martin Jotov, IQ Structures s.r.o.
 
Během své dlouhé profesní kariéry jsem absolvovala několik školení v oblasti prezentace a komunikace. Školení pana Korbela mě ale velice překvapilo svým spádem, efektivitou, rozborem reálných situací. Stručně řečeno „trefuje hřebík po hlavičce" a vytahuje z vás schopnosti a způsoby projevu, které jsou ukryty nebo zapomenuty. Velice užitečné a inspirativní.
Tatiana Doležalová (Systémový analytik v IT, O2)
JK-Eva Hořejší (ČSOB)
"Nedávno jsem se zúčastnila kurzu Umění prezentace kde jsem zábavnou formou získala podrobné informace a na sebe navazující kroky pro snadné zvládání projevu před publikem. Dříve jsem se vystupování před lidmi vyhýbala, ale díky kurzu pana Korbela a jeho velice profesionálnímu výkladu, názorných ukázek a rozborů videonahrávek jsem tento strach minimalizovala. Cítím se teď v projevu sebejistější. Těším se, že se brzy zúčastním dalších výjimečných kurzů, které mě obohatí minimálně jako tento." December 10, 2011
Eva Hořejší (firemní bankéř, ČSOB)
 
JK-Jana Havlíčková, Regional Director at Business for Breakfast, Branch Manager at Polyglot, spol. s r.o.
"Jan Korbel je vynikající lektor. Měla jsem možnost poznat ho osobně ve dvoudenním tréninku prezentačních dovedností. Musím ho doporučit každému, kdo chce zlepšit své komunikační a prezentační dovednosti. Jistě budu s Janem dále spolupracovat a těším se na jeho další seminář."
Jana Havlíčková, Regional Director at Business for Breakfast, Branch Manager at Polyglot, spol. s r.o.
 
S Honzou Korbelem jsem se potkala na semináři „Působivá prezentace, aneb Chcete si mě poslechnout." Dostala jsem od něj spoustu cenných a na míru šitých praktických rad, které mi velice pomohly připravit se na prezentaci, které jsem se obávala. Oceňuji jeho individuální přístup a schopnost energicky vést dvoudenní seminář, který měl spád, vtip, přátelskou atmosféru a z kterého jsem si odnesla spoustu nového. Pokud bude někdo z mých kolegů nebo známých hledat trenéra, určitě Honzu doporučím.
Bc. Pavla Sedláková, BOLTON CZECHIA, spol. s r.o.
S Janem Korbelem jsem absolvoval individuální trénink. Jan mne připravoval účelově na vystoupení a prezentaci na konkrétní konferenci.
Předmětem tréninku byla forma vystoupení včetně vyladění obsahu s cílem zaujmout posluchače tak, aby vnímali klíčové informace.
Výsledek byl perfektní, což bylo dáno tím, že:
- Jan je zkušený profesionál - v každém okamžiku měl jasno, jak postupovat. Bylo znát, že nepoužívá obecné poučky, ale za každým návrhem byly znát zkušenosti.
- Jan je kreativní a inspirativní člověk - rychle se vcítil do věcné problematiky mého sdělení a sám navrhoval a předvedl způsob, jak mám formulovat klíčová sdělení.
- Janův trénink byl velice efektivní - díky tomu, že šel na "dřeň" věci, trénink vedl velmi intenzivně a systematicky trval na dodržení klíčových pravidel mého vystoupení.
- Jan má cit pro trénovanou osobu - velmi dobře odhadl způsob, jak na mne působit, aby ze mne dostal maximum. Volil styl prezentace tak, aby mi co nejvíce sedl.
Byť šlo o přípravu na konkrétní konferenci, trénink pro mne měl výrazně vyšší hodnotu. Dodnes se Honzovými poučkami řídím a fungují. Byla radost s Honzou spolupracovat a rád poskytnu zájemcům detaily mé zkušenosti s ním.
Václav Bárta, konzultant, Profinit s.r.o.
Váš kurz byl pro mě velice přínosný. Již jsem pár kurzů v minulosti navštívila a byli většinou jenom o teorii. Nemáme už zpětnou vazbu, jestli je to dobře nebo jestli děláme chyby. Obsah se mi velice líbil a jeho forma také, hlavně jednoduchost a praktičnost. Dal mi dobré rady, jak se zlepšit a být efektivní. Jsem velká trémistka a bojím se vystupovat před lidmi, zkusím s pomocí vašich rad to překonat a trénovat.
Jana Stůjová, odborný poradce, Golden Gate CZ, a.s.
Kateřina Procházková, Business development manager, Čokoládové speciality
Vřele tento kurz doporučuji. Byl postaven na velmi příjemném prostředí, kde nebyl důvod se stresovat prezentováním před skupinkou lidí. Danou situaci jsme opakovali tak dlouho, dokud jsme si vlastní chybu neuvědomili. Pak jsme se jí snažili odstranit a cítit se v nově nabité poloze komfortně. Také zde byla zpětná vazba ostatních zúčastněných, kteří sami porovnali stav před a po.
Šlo o příjemně a hlavně užitečně strávený čas. Vždy, když se nyní připravuji na prezentaci, mám v paměti chyby, kterých se mám tendenci dopouštět a snažím se je cíleně vyvarovat. V budoucnosti na sobě budu dále v tomto ohledu pracovat.
Kateřina Procházková, Čokoládové speciality
 
Seminář prezentačních dovedností pod vedením lektora a konzultanta Jana Korbela byl výjimečný svou úderností a konkrétní podobou. Zásadní přidanou hodnotu spatřuji ve zpětné vazbě, která provázela celý seminář a od které se také do jisté míry odvíjely jeho další části. Oceňuji tedy především flexibilitu a zacílenost, se kterou byl seminář v rámci rozmanité skupiny veden ku spokojenosti a přínosu všech zúčastněných. Děkuji!
PhDr. Hana Konířová, division leader, Akuna
Absolvovala jsem kurz Prezentační dovednosti pro business networking a velmi oceňuji praktický přístup k tématu - minimální teorie, maximální praxe. Také jsem uvítala natáčení své prezentace videokamerou, nahrávka mi umožňuje na sobě dále pracovat i po skončení semináře a umožňuje mi podívat se na sebe samu zase z jiného úhlu pohledu. Také si velmi cením zpětné vazby nejen lektora Jana Korbela, ale také ostatních účastníků kurzu.
PhDr. Hana Homolková, podnikatelka, Ateliér Africké sochy
Kateřina Pištorová, Internal Communications Manager, MAKRO CASH & CARRY ČR s.r.o.
Intenzivní praktické cvičení. Za 1 den mnoho nabitých zkušeností.
Kateřina Pištorová, Internal Communications Manager, MAKRO CASH & CARRY ČR s.r.o.
 
Seminář "Prezentační dovednosti" předčil má očekávání. Velmi mile mě překvapilo vedení semináře a jeho struktura. Především jsem ocenila individuální přístup a zpětnou vazbu. Praktické rady a metody pana Jana Korbela opravdu fungují a zlepšení je vidět.
Klára Mrázová, Project manager, MTBC s.r.o.
Ing. Marcela Láníková, jednatelka, DELTO CZ s.r.o.
Tento kurz byl pro mě "vstupním kurzem" do problematiky prezentačních dovedností. Otevřel mi oči, nasměroval a poskytl zpětnou vazbu. Zajímavá byla spolupráce s ostatními účastníky. Oceňuji zejména přístup pana Korbela a velmi příjemnou atmosféru.
Ing. Marcela Láníková, jednatelka, DELTO CZ s.r.o.
 
Děkuji panu Korbelovi, že mě a dalším 8 lidem za pouhé 4 hodiny dokázal odkrýt a ukázat odpovědi na zásadní otázky, které jsme si kladli, nebo v budoucnu mohli položit. Ve zdokonalování jsme začali okamžitě, nejefektivnějším způsobem procvičování, v praxi před publikem. Doporučuji každému, kdo nedokáže dát šanci sám sobě!
Vojtěch Král, LR Health & Beauty Systems s. r. o.
Ing.Lukáš Kcheler, realitní makléř, RE/MAX Alfa
Na školení pana Ing. Jana Korbela jsem byl již podruhé. Vždy jsem ocenil individuální přístup ke každému z účastníků. Forma výuky, kde jste buď v roli aktéra nebo hodnotitele, vás aktivně zapojuje do dění. Tím vás udržuje v pozornosti po celou dobu tréninku.
Ing.Lukáš Kcheler, realitní makléř, RE/MAX Alfa
 
Přes lidský přístup bez profesionalizovaných termínů a technik Jan Korbel předá klientu nové znalosti a stejně tak poukáže na ty, které už klient dávno má, jen si „jich nevšímá" a nevyužívá k rozvoji svých dovedností. Lidskost a přirozenost posílí srozumitelnost předávaného umění (například umění prezentace) a možnost okamžité aplikace praxi - a to jak během samotného školení, tak následně v praxi.
Osobně jsem po školení prezentačních dovedností měla pocit, že stačí málo, aby se člověk výrazně zlepšil, ale zároveň, že mám ještě mnoho co dohánět. Nepůsobilo to ovšem nijak frustračně, naopak ve mně školitel vzbudil chuť „jít do toho".
Mezi přednostmi Jana Korbela jako školitele bych vyzdvihla: individuální přístup (vysoká schopnost „diagnózy" jednotlivých účastníků školení), praktičnost, nekonvenčnost, srozumitelnost, pochválí i vytkne aniž by se ostýchal nebo urážel - zkrátka kouč jak má být :) Myslím, že navrhnu svému vedení, abychom uspořádali další školení.
Eva Staňková, Vedoucí Eurocentra Liberec, Eurocentra Úřadu vlády ČR
Mimo profesionalitu si cením citlivého přístupu. Málokdo z nás se rád sleduje z videozáznamu, ale tady byla atmosféra úplně v pohodě. Nikdo se myslím necítil ztrapněn, ponížen či něco podobného, čeho se lidé u těchto typů kurzů často bojí.
Gabriela Sýkorová-Dvorníková, Tisková mluvčí, Zlínský Kraj
Libor Dachs, konzultant, Profinit s.r.o.
Trénink "Prezentační dovednosti" doporučuji. Za dva dny určitě nastal v mých prezentačních dovednostech posun.
Libor Dachs, konzultant, Profinit s.r.o.
 
Děkuji, velice nápomocné! Doporučuji tento kurz. Ve velice krátké době se naučíte základy pro kvalitní přednášení.
Miroslav Kovář, poradce, Venture Invest
Super profesionální a lidský přístup. Příjemné zážitky a zkušenosti. Zpětná vazba od kolegů je super.
Laďka Soukupová, jednatelka, LALUSS spol. s r.o.
Marek Panoš,UI/UX designer, Profinit s. r.o.
Pro mě již druhý kurz s Janem Korbelem. Oba byly inspirativní a pomohly se zlepšením mých prezentačních dovedností a řešení situací při obtížné komunikaci.
Marek Panoš,UI/UX designer, Profinit s. r.o.
 
Jana Jirásková, tisková mluvčí, Pojišťovna České spořitelny, a.s., VIG
Jsou různé způsoby, jak donutit člověka uvědomit si své chyby a začít pracovat na jejich odstranění. Některé metody pana Korbela byly až komické, ale fungovaly. Stojí to za vyzkoušení.
Jana Jirásková, tisková mluvčí, Pojišťovna České spořitelny, a.s., VIG
 
Jakub Sokol, Portfolio & Project Review Manager, KKCG, a.s.
Kurz mi ukázal, na co se mám zaměřit v rámci prezentační techniky.
Jakub Sokol, Portfolio & Project Review Manager, KKCG, a.s.
 
Překvapilo mě, kolik nových věcí jsem se dověděla, ač jsem již nějakou dávku podobných kurzů absolvovala. Kurz mi dal spoustu sebereflexe a motivaci ke zlepšení. Děkuji.
Ema Diapari Rónová, Sales Representative, Astrosat
Poctivý přístup ke každému.
Pavel Pokorný , jednatel, Agentura 3P
JK-Adina Sládková (jednatelka a fotografka, Virtual creative s.r.o.)
"Na jaře 2009 jsem se účastnila semináře Umění sebeprezentace pana Korbela. Kromě poutavé přednášky seminář obsahoval spoustu zajímavých modelových situací - cvičení, kde se poodhalila místa, ve kterých si nejsem úplně jistá. Známé rčení - Těžko na cvičišti, lehce na bojišti se mi potvrdilo a navíc vše probíhalo odlehčenou a zábavnou formou. Janovo semináře vřele doporučuji!!"
Adina Sládková (jednatelka a fotografka, Virtual creative s.r.o.)
 
Oceňuji profesionální a osobní přístup pana Jana Korbela. Stát před lidmi, předávat vize a poslání se může zdát pro někoho jednoduché a pro mnohé neuskutečnitelné. Doporučuji absolvovat setkání a vedení s panem Janem Korbelem, který Vás posune o mílový krok dál ve Vašem ústním i fyzickém projevu. Objevíte pocit uvnitř sebe, že můžete stát i před stovkami lidí právě Vy, oslovíte je a vzájemně si porozumíte.
Důležité je trénovat a vydržet! Každý jsme dostali dar a je jen na nás jak ho v životě využijeme a budeme dál rozvíjet!
Štěpánka Zinkaizlová, majitelka klubu Business for Breakfast, Praha
Jsem rád, že jsem se s vámi mohl potkat osobně. Prostřednictvím internetu jsem zjistil, že máte spoustu referencí, dobrý marketing (pěkné internetové stránky...), profesionální profil na Linked In atd.
V průběhu kurzu nejvíce oceňuji to, že jste se na každého účastníka zaměřil individuálně. Z nahraných videí jste dokázal každému říct, na čem by měl zapracovat a v čem se může zlepšovat. Dále se mi líbilo individuální uspořádání kurzu, že jsme se striktně nedrželi agendy, ale probírali jsme témata, která pro nás byla nejvíce přínosná.
Po skončení kurzu a návratu do reality jsem začal prezentovat jistějším stylem, zaměřuji se na techniky, které mám silné a neustále mám na paměti chyby, kterých se musím vyvarovat. Postupem času by se tyto techniky měli zautomatizovat.
Zajímavé je, že u svých kolegů najednou vidím chyby, které jsem dříve neviděl a už pro mě nejsou tak dobří prezentátoři, jako dříve. Takže tímto děkuji za všechny předané informace a zkušenosti.
Jiří Dušil, Testing Manager, AURA, s.r.o.
Během krátké chvíle vidíte obrovskou změnu kupředu.
Petr Pejchal, Státní veterinární správa
JK-Kateřina Hubálková
"Zúčastnila jsem se těchto kurzů: Komunikační dovednosti, Obchodnické dovednosti a Umění prezentace. Kurzy byly zábavné a velice přínosné. Používám je vlastně každý den a už se těším na další kurzy, které mi pomohou lépe se prosadit :-)"
Kateřina Hubálková (IAESTE)
 
Příjemný přístup k nám jako k účastníkům kurzu. Přátelské jednání. Kurz je zábavný a člověk se přitom zasměje. Poznatky jsou využitelné při běžných prezentacích. Vřele doporučuji.
Lukáš Šurín, Professional Services ve společnosti Profinit s.r.o.
Využila jsem příležitost navštívit kurz na téma veřejná prezentace, který vedl pan Korbel. Prostřednictvím různých aktivit jsem identifikovala chyby, které dělám, a měla možnost je ihned napravit. Vše ve velmi přátelské atmosféře. Vřele doporučuji.
Zuzana Přibilová
Děkuji za vynikající možnost nacvičit si komunikaci v praxi a získat zpětnou vazbu. Kurz budu doporučovat.
Ing. Kateřina Fárková, poradce pro výživu a wellness, Lifestyleclub
Honza dokáže člověka velmi nenásilnou formou upozornit na jeho slabé stránky a zároveň hned pomocí rad a tipů nasměruje tím správným směrem.
Pavla Hobíková, Oddělení externí komunikace, Globus ČR, k.s.
Tento kurz mi ukázal, jak vytvořit poutavou prezentaci a jak ji odkomunikovat ostatním. Byl mi velkým přínosem.
Lenka, PROvitalita
Interaktivní kurz v příjemném prostředí, který pomůže odhalit vaše rezervy při prezentacích.
Marek Havel, student
Kvalitní "koučing" vedoucí k pochopení slabin v prezentačních dovednostech. Dobrá interakce a zpětná vazba.
Roman Cének, Investment Management, KKCG a.s.
Díky tomuto tréninku jsem získala mnoho cenných informací o svém vystupování i důležitou zpětnou vazbu. Věřím, že si také odnáším pár praktických dovedností, které při své práci využiji. Děkuji.
Linda Urbášková, Tisková mluvčí, Úřad Městské části Praha 9
K vedení kurzu není co dodat. Do slova a do písmene splnil mé očekávání.
Jaroslav Brandejs, tajemník, Městský úřad Kostelec nad Orlicí

 

Vždy mne baví klidný, přátelský a konstruktivní přístup, když někdo hodnotí mé chyby. Pak si z tréninku prezentačních dovedností člověk odnese tipy, na čem pracovat, aby jeho projev působil přirozeně. Díky.
Aneta Filipová, PR, Studio Ypsilon
Karolína Quastová, Information Technology and Services Professional, Profinit s.r.o.
Kurz je vhodný pro všechny - extroverty i introverty. Právě introverti dostanou možnost, aby se otrkali. Fakt super. Děkuju.
Karolína Quastová, Information Technology and Services Professional, Profinit s.r.o.
 
Veronika Krupová, Team Assistan, Profinit s.r.o.
Milý příjemný lektor se spoustou zkušeností, které předává vtipnou a nenásilnou formou
Veronika Krupová, Team Assistan, Profinit s.r.o.
 
Tento kurz hodnotím velmi pozitivně. Zejména z hlediska přístupu. Osobně mi velmi vyhovoval z hlediska hravého učení a cvičení - "škola hrou". Dal mi dobrou přípravu pro další rozvoj. (9/2015)
Josef Novák, e4t electronic for transportation s.r.o.
Děkuji za přístup a Vaši energii. Rozhodně mohu všem doporučit. Rozšířilo mi to rozhled nad tím, na co si dát pozor. Co a jak dělat. (9/2015)
Václav Linhart, e4t electronic for transportation s.r.o.
Aleš Podskalský, Software consultant, Profinit s.r.o.
Lektor má cit pro věc. Díky za perfektní a účelně strávené dva dny.
Aleš Podskalský, Software consultant, Profinit s.r.o.
 
Trénink byl super. Dal mi motivaci k zamyšlení co a jak zlepšit. Skvělý přístup, výborná metodika a vedení kurzu. Mohu jen doporučit.
Jan Zdeněk, konzultant, Profinit s.r.o.