„Pomohu vám k vynikajícím výsledkům ohleduplně a s respektem k člověku.“


 

Soft skills pro DsH Kost

Ve spolupráci s www.dshkost.cz jsem v rámci CSR realizoval tréninky pro lidi s handicapem.

Prezentační dovednosti - veřejná vystoupení

Termín realizace: leden 2013

Trénink prezentačních dovedností proběhl ve spolupráci s Radisson Blu Alcron Hotel, Prague. Účastnilo 9 osob, z toho 7 vozíčkářů.

Postřehy zúčastněných:

Foto z tréninku prezentace pro handicapovanéFoto z tréninku prezentace pro handicapovanéFoto z tréninku prezentace pro handicapované

 

 

 

 

 

Síla otázky a koučovací přístup v komunikaci

Termín realizace: 13.1.2014

Pilotní běh tréninku pokročilé práce s otázkami proběhl ve spolupráci s Radisson Blu Alcron Hotel, Prague. Účastnilo 8 osob. Většina účastníků zvládla velmi dobře práci s otázkami i ve zkráceném programu v délce 5ti hodin. Dovolím si tvrdit, že někteří účastníci byli šikovnější než někteří účastníci výcviků koučování.

Kurz byl parádní, interaktivní, nenudil.
Karolína Dadejíková
Interaktivní kurz, který mě vtáhl do děje a nenechal ztratit pozornost.
Michaela Krunclová
Tomáš Pouch (ZTP Kosťová)
Vstřícný přístup k potřebám a možnostem handicapovaných.
Tomáš Pouch, Manažer ve společnosti Černí koně, o.s.
 
Kurz mi umožnil zamyslet se nad tím, co dělám špatně.
Eva Táborská
Kurz veřejná prezentace pro handicapované mi pomohl utřídit myšlenky.
Hana Doležalová
Nina Křehotová
Dne 13. 1. 2014 jsem se účastnila jednodenního semináře „Objevte sílu otázky", který se konal v Praze. Jelikož kurz byl téměř zadarmo (v rámci Honzovo Společenské odpovědnosti), tak jsem byla plná očekávání, jaké to bude. Občas se stane, obzvlášť když je něco zdarma, tak tomu odpovídá i kvalita. Ale Honza ukázal kvality, se kterými jsem se nikdy dřív nesetkala. Nejenže je to sympatický člověk už od pohledu, ale umí se zaměřit na konkrétní problém konkrétního člověka a pomoc mu ho vyřešit. Navíc jeho přístup, předávání znalostí a informací byl tak fascinující, že čas utíkal až příliš rychle. Jeho školení je velice příjemné a nenásilné. Dostane se člověku do mozku nevymazatelným způsobem a to díky intenzivnímu tréninku, který je spíš jen lehce prokládán výkladem. Výklad byl spíš opět formou otázek, abychom na řešení přišli sami a tím spíš si vše zapamatovali. Až jsem chvílemi dostávala chuť vrátit se zpět do školní lavice a začít znova studovat:) Senzační člověk a skvělý lektor....ví, jak předávat své znalosti a práci dělá zodpovědně a rád - tak to na mě aspoň působilo. Dobrá energie nás provázela celým dnem a vše se odehrávalo ve velmi přátelské atmosféře. A co vy? Už víte, jakou sílu může mít dobře zvolená otázka? Pokud ne, tak doporučuji to objevit společně s Honzou. Honzo díky!
Nina Křehotová
 
Jana Kosťová (ZTP Kosťová)
Kurz prezentační dovednosti pro handicapované mi umožnil práci na sobě. Pomohl mi identifikovat chyby a možné nápravy. Jan Korbel je bezesporu výborný lektor, který se umí velmi rychle vcítit do nálady skupiny a pracovat s její energií. Velmi oceňuji zejména schopnost lektora přizpůsobit se specifikům skupiny - v tomto případě vozíčkářům.
Podrobněji zde: Reference od DsH Kost - trénink prezentace pro handicapované [ 95.29kB]
Jana Kosťová (www.dshkost.cz)
 
Překvapilo mě, kolik nových věcí jsem se dověděla, ač jsem již nějakou dávku podobných kurzů absolvovala. Kurz mi dal spoustu sebereflexe a motivaci ke zlepšení. Děkuji.
Ema Diapari Rónová, Sales Representative, Astrosat
Využila jsem příležitost navštívit kurz na téma veřejná prezentace, který vedl pan Korbel. Prostřednictvím různých aktivit jsem identifikovala chyby, které dělám, a měla možnost je ihned napravit. Vše ve velmi přátelské atmosféře. Vřele doporučuji.
Zuzana Přibilová
Velmi příjemně a mile vedený kurz. Děkuji.
Michal Vondráček
Kreativní den sebezdokonalování a formulování myšlenek.
Michaela Krunclová
Jana Kosťová
Kurz mi dal chuť hrát si a zkoušet v praxi.
Jana Kosťová
 
Už jen nákres trychtýře stál za účast.
Michal Vondráček
Tomáš Pouch, Manažer ve společnosti Černí koně, o.s.
Jako vždy - hravé, přínosné a poučné.
Tomáš Pouch, Manažer ve společnosti Černí koně, o.s.
 
Kurz mi dal podněty k přemýšlení. Výborný kurz za výborného vedení.
Jitka Burianová