„Pomohu vám k vynikajícím výsledkům ohleduplně a s respektem k člověku.“


 

Soft skills pro Hospodářskou komoru

Kurzy realizované pro Regionální hospodářskou komoru v Plzni za podpory ESF pro podnikatele a manažery firem z Plzeňského kraje.

Veškeré realizace proběhly ve spolupráci se Student Future s.r.o. Pro referenci je možno kontaktovat:

Realizované zakázky

  • Manažer jako kouč: dvoudenní intenzivní trénink koučovacího přístupu, červen 2014
  • Získávání informací od klientů a práce s nimi: dvoudenní kurz, duben 2014
Naše společnost se společně s panem inženýrem Korbelem podílí na realizaci kurzů pro podnikatele a manažery firem z Plzeňského kraje. Na základě této spolupráce mohu s čistým svědomím říci, že pan Korbel je skutečný profesionál ve svém oboru.
Nejen že vzdělávací kurzy, které pan Korbel vytváří, jsou velice zajímavé a unikátní v míře aktivního zapojení účastníků (což samozřejmě vede k tomu, že účastníci si z kurzu odnesou mnohem více než by si odnesli z pouhého pasivního poslechu), ale i po organizační stránce je spolupráce s panem Korbelem naprosto bezchybná. Lze se na něj plně spolehnout, že dodrží vše, co bylo domluveno, což je v dnešní uspěchané době takřka vzácnost. Je skutečně příjemné vědět, že není zapotřebí obávat se, zda lektor např. dodrží termín. Je jisté, že podobného projevu neprofesionality by se pan Korbel nikdy nedopustil.
Spolupráci s panem Korbelem mohu tedy bez obav doporučit každému, kdo chce za své peníze obdržet kvalitně provedené lektorské služby.
Tereza Bendová, jednatelka, Student future s.r.o.