„Pomohu vám k vynikajícím výsledkům ohleduplně a s respektem k člověku.“


 

Trénink prodejních dovedností

Společnost se po několika letech rozhodla rozvíjet tým obchodníků. Většinou se jedná o lidi s krátkou obchodní praxí, kteří přešli ze zcela odlišných oborů. Tomuto tréninku nepředcházel žádný jiný kurz prodejních nebo obchodních dovedností.

Reference

2015

  • duben - trénink prodejního jednání a uzavírání obchodů

2014

  • 15.7.2014 - jednodenní trénink středně pokročilých obchodníků

Výpovědi účastníků

Citlivým sposobom pan Korbel pristupoval k problémom, s ktorými sa denne stretáváme. Pomohol nám zlepšiť hlavně prístup ku komunikácii so zákazníkom. (15.7.2014)
Katarina Polyáková, obchodník, Bohemian Works
Výklad byl stručný, jasný a lektor mluvil k věci. Kurz byl na míru postavený našemu oboru podnikání. Lektor je flexibilní při změně tématu. Uvědomila jsem si jasně, proč neuzavírám tolik, kolik bych měla. (15.7.2014)
Alžběta Kotolánová, obchodník, Bohemian Works
Eva Mizerová, Sales & Project Manager, Bohemian Works
Příjemnou a nenásilnou formou vedený kurz s dobře strukturovanými materiály, obsahující základní užitečné informace pro rozvoj obchodních dovedností. (15.7.2014)
Eva Mizerová, Sales & Project Manager, Bohemian Works
 
Daniela Hlinková, obchodník, Bohemian Works
Trénink vypichol problematické body, na ktoré sa treba zamerať pri komunikacii s klientom - nebáť se pýtať konkrétne otázky, mať komunikáciu v rukách, nenechať sa ovládať klientom. (15.7.2014)
Daniela Hlinková, obchodník, Bohemian Works
 
Lektor ví, o čem mluví. Je cítit zkušenost z obchodu. (2014)
Petr Černík, obchodník, Bohemian Works
JK-Zuzana Poltoratska (Sales & Project Manager at Bohemian Works)
I have attended Jan's sales training - Unconventional techniques for extraordinary sales men. He is a wonderful coach and consultant with a very handson, practical approach, a lot of activity required from the participants. I especially enjoyed Jan's out-of-box techniques and exercises which opened a whole new perspective on doing sales. He is also very good at managing different types of personalities and work with people individually despite of group type of training." March 15, 2012
Zuzana Poltoratska (Sales & Project Manager at Bohemian Works)
 
Pan Korbel se umí rychle přizpůsobit aktuálním potřebám klientů. Dokáže na místě změnit náplň a vše vysvětlit rychle a jednoduše (04/2015).
Alžběta Kotolánová, obchodník, Bohemian Works
Pana Ing. Korbela doporučuji pokročilým obchodníkům, kteří potřebují odstranit chyby v komunikaci se zákazníky.
Barbora Plíšková, obchodník, Bohemian Works
Kurz jednoduchou formou a rozborom príkladových rozhovorov poukázal na chyby, ktorých sa vyvarovať v bežnej komunikácii s klientom. Osobně mi pomohol zamyslet sa nad formou komunikácie. (04/2015)
Katarina Polyáková, obchodník, Bohemian Works