„Pomohu vám k vynikajícím výsledkům ohleduplně a s respektem k člověku.“


 

Workshopy a tréninky pro D.A.S. pojišťovnu právní ochrany

Zvýšení efektivity a spolupráce u manažerů a jejich kolegů

Spolupráce na zvýšení efektivity fungování lidí a na rozvoji firemní kultury díky vzájemnému respektu, spolupráci a otevřenosti probíhá již řadu let ve spolupráci se společností Grid International CZ s.r.o. Osobně se na projektech podílím od roku 2012.

Workshop a tréninky telefonování

  • 1.8.2013 - tvorba specializovaného call script
  • 12. a 13.8.2013 jednodenní tréninky telefonování se zaměřením na vymáhání pohledávek

Zvýšení úspěšnosti obchodníků

  • 13.6.2014 - čtyřhodinový workshop za účelem zvýšení produkce. Účastnilo se 60 obchodníků, manažerů obchodních skupin a asistentek. Každý účastník si sám stanovil závazek, jak přispěje k plnění obchodního plánu a každý se snažil najít alespoň malou změnu ve svém postoji k obchodu, aby byl pro společnost ještě prospěšnější.
Petra Vacková, HR manažerka, D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s.
Synergogický workshop je něco jiného než kurzy na téma manažerských dovedností. Naučí vás vidět se očima druhých a ukáže vám vaše silné a slabé stránky. Naučí vás uvažovat o svém jednání, které může posunout efektivitu týmu. Odkryjete svou osobnost, možná to i zabolelo, ale získáte o sobě informace, které vám pomohou ve vašem osobním rozvoj i v rozvoji vašeho týmu
Petra Vacková, HR manažerka, D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s.
 
Jiří Beran, HR manažer D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a. s.
"Co o tom říci? Jdi do toho, moc nepátrej a zkus to! Zažiješ otevřenost, upřímnost, jednoduchost a využitelnost v praxi." (2012)
Jiří Beran, HR manažer D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a. s.