„Pomohu vám k vynikajícím výsledkům ohleduplně a s respektem k člověku.“


 

Systemický přístup pro manažery

Systemický přístup představuje moderní, vědecky fundovanou teorii, vzniklou v rámci multioborového bádání. Zahrnuje v sobě nové poznatky z kvantové fyziky, biologie, psychologie, filosofie konstruktivismu, obecné systémové teorie a dalších, které unikátně propojuje. Tím někdy až radikálně mění naše tradiční představy o fungování světa okolo nás.


Vedení programu: Mgr. Vladimír J. Dvořák
Cílová skupina: manažeři s delší praktickou zkušeností

Přínosy

  • pochopení překvapivých principů ovlivňující chování jednotlivců i týmů,
  • informace pro manažery pro situace, kdy většina ověřených postupů selhává.

Obsah

  • aplikace výsledků vědeckého systemického bádání na svět korporací a podnikání, vedení lidí, koučování a zvyšování efektivity organizací,
  • myšlenky amerického psychologa Steva de Shazera a využití jeho původně terapeutické metody „More than Miracle" pro manažerské uvažování,
  • chování sociálních systémů jakými je i tým či firma v pojetí Kurta Ludewiga a jeho knihy „Systemische Therapie".

Forma

Workshop v českém nebo německém jazyce podle místa konání. Převažuje řízená diskuze na základě písemných materiálů, které si účastníci odnesou s sebou. Setkání chápeme jako tvůrčí dílnu pro společné přemýšlení o věcech, které významně ovlivňují naše manažerského působení a produktivitu firem, ve kterých pracujeme.

JK-Petr Šopík, Walmark
Synergogický kurz mě mile překvapil novým přístupem k učení. Sdílení názorů a otevřenost, kterou koncepce tréninku zajistila mezi účastníky byla nevídaná.
Petr Šopík, Specialista vzdělávání a rozvoje, Walmark a.s.