„Pomohu vám k vynikajícím výsledkům ohleduplně a s respektem k člověku.“


 

Prezentační dovednosti

Intenzivní tréninky se skutečným profesionálem

Prezentace je těžké téma. Herecká, manažerská kariéra nebo psychologické vzdělání nezaručí kvalitní výsledek. Platí spíše opak.

Příručky, internet a destíky běžně dostupných kurzů jsou plné nefunkčních rad, které při prezentaci mluvčímu spíše "ubírají body". Nezkušený účastník kurzu tyto detaily nemůže odhalit a vytváří si chybné návyky. Podle našich zkušeností se v tomto oboru posluchači neorientují, získávají nevhodné návyky a často jsou na ně hrdí. Při porovnání nahrávek nám však dávají za pravdu a pracně odstraňují návyky z minulosti. Neztrácejte čas a svěřte se do rukou odborníka ihned.

S Ing. Janem Korbelem jsem se poprvé setkal na školení komunikačních a prezentačních dovedností ve vzdělávací agentuře VOX.
Poté jsem si u pana Korbela objednal soukromé soustředění zaměřené na praktický trénink dovedností spojených s prezentací projektu.
U Ing. Jana Korbela oceňuji především jeho praktičnost a snahu reálně člověku pomoci a rozvinout v něm komunikační a prezentační dovednosti, které potřebuje.
V porovnání s jinými školiteli, které jsem vyzkoušel, musím ohodnotit pana Ing. Jana Korbela jako nejlepšího, neboť jediný se mi snažil reálně pomoci, nebál se mne kritizovat a řekl mi upřímně, které věci musím nutně zlepšit. Červen, 2012
Reference od Evropského vzdělávacího centra - trénink prezentačních doveností [ 310.37kB]
Ing. Tomáš Morávek, ředitel jazykové školy EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM