Rozvoj organizací - Týmová úroveň

Vyladění týmu pro vyšší výkon

Jednotlivec je vždy slabší než prostředí, a proto se jednotlivci podřizují týmovým zvyklostem, pravidlům a normám. Vedoucí to vnímá tak, že něco funguje a některé věci se opakují stále stejně šatně pořád dokola.

V tom případě nemá cenu domlouvat lidem. Je potřeba sezvat celý tým a společně se domluvit na změně zvyklostí, pravidel a norem. Až se pak zase vrátíte k práci, je šance, že lidé budou fungovat lépe.

V roce 2013 jsem s kolegou založil vývojové centrum Vektoring s.r.o., kde vyvíjíme řešení určená k vyladění firem. Pojem VEKTORING symbolizuje proces ladění vektorů sil lidí v organizacích.

  • Sladíme vás, abyste vnímali stejně poslání týmu.
  • Nastavíme dohody o tom, co v týmu považujete za chtěné a co už nechcete.
  • Dohodnete se na potřebných změnách, které provedete a spolu je můžeme revidovat.

Tyto věci pro vás mohu udělat

Výcvik pro vedoucí

Rozvoj týmu není vzdělávání lidí. Chce to jiný přístup, než při práci s lidmi. Vysvětlím vám fungování sociáních systémů, ukážu vám práci s posláním, hodnotami, pravidly apod. Poskytnu vám ověřený návod na práci s týmem. S tímto základem můžete své týmy rozvíjet svépomocí kdykoliv se mnou nablízku jako s průvodcem.

Vyladění týmu

Vyladíme spolu tým na klíč.
Nejprve připravím vedoucího na celý projekt. Následně si domluvíme zadání a na sezení s týmem dojdeme ke společným dohodám. Nechám vás zažít AHA-efekty, které motivují ke změnám a budu vás doprovázet, abyste zase nezapadli do starých kolejí.

Následná podpora

Prostředí se stále mění. Na změny tlačí lidé v týmu i mimo tým. Mění se struktura organizace a lidé se přesouvají mezi pozicemi. Pod tíhou úkolů tyto vlivy pomalu vysilují lidi, narušují užitečné zvyklosti. Ať jste teprve na cestě rozvoje, nebo už jste dosáhli cílů, pomůžu vám udržet správný směr revizemi nebo radou.

Co na to klienti?

Lorem Ipsum

CTA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit us leo.

Proč si vybrat mg?

0 .

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

0 .

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

.

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zajímá vás více z tohoto tématu?

Spojme se!

Vyslechnu si vás, popřemýšlím, čtu mezi řádky ...

... pomůžu vám s výběrem, abychom trefili cíl ....

... vyhrneme rukávy a s chutí do toho.

Připojte se do mé soukromé skupiny

Ve skupině se dostanete k nejužitečnějším informacím, které jsou normálně placené, ale pro členy skupiny jsou ZDARMA!