Vzdělávání - Obchod a prodej

Obchod úspěšně, přirozeně a stabilně

Kdysi jsem prošel mnoha tréninky. Praxe byla ale jiná než teorie. Lidé totiž navazují vztahy podle jiných pravidel, než si malujeme od stolu. Ubral jsem tedy tlak, porušuji některá doporučení z knih, a přitom mi každý obchod pod rukam vždy kvetl.

Naučím vás, jak přejít od myšlenky: „Já jim to prodám“ k myšlence „Oni u mě budou nakupovat

Ukážu vám formu, kterou zvládne introvert i člověk, který nechce zákazníky uhánět.

Pokud jste lovci, ukážu vám, jak být za borce efektivněji, šikovněji a udržitelněji při změně trhu.

 

Upravuji tréninky dle oborů (IT, stavebnictví, bankovnictví a pojišťovnictví, výroba, služby, B2C/B2B,…) nebo pozic (obchodník, konzultant, majitel firmy,...)

Která témata vás zajímají:

Myšlení obchodníka

Správné myšlení je základ úspěchu. Má vliv na obavy, emomce, motivaci, efektivitu práce, disciplínu, vnímání cílové skupiny i pozice sebe sama, vyžívání zdrojů apod.

Obchodní styl

Časem si obchodník vytrénuje svůj styl prodeje. Užitečnost návyků se dá snadno vyhodnotit. Naučím vás rozlišit pět stylů, abyste našli ten správný pro sebe.

Principy vládnou

Obchodní vztahy mají pravidla, která nelze obejít. V jejich pochopení je síla a úpora energie. Pochopte, nedřete se, netlačte, přitahujte zákazníky. Budujte kvalitní trvalé vztahy.

Techniky a role

Naučím vás tvořit tým se zákazníky. Zmizí soupeření, odložíte techniky a užiijete si spoupráci, upřímnost a ocenění za dobrý prodej ve firmě i u zákazníků.

Fáze obchodu

Stará teorie nabízí víc, než se běžně učí. Například uvidíte, proč není vhodné prezentovat svou nabídku. Nebo jak předběhnout konkurenci v úvodu a mít víc infromací....

Intenzivní tréninky

Jsem praktik a nejvíce pomůžu s praxí. Dostanete uslyšíte se, zpětnou vazbu, rozebereme vaše věty do detailů. Ukážu vám, co bych na vašem místě dělal já.

Konzultace k praxi

Podíváme se na vaši konkurenci, pozici na trhu, cílovou skupinu, prezentace, styl komunikace, akce, způsob psaní nabídek, abyste byli v klidu a měli výsledky.

Vedení obchodníků

Najdu vám optimální způsob práce s obchodním týmem, abyste všichni mohli dělat svou práci dobře a netrápili se navzájem tlakem nebo špatnými výsledky.

Business networking

Moderní téma a často efektivní způsob obchodování. Ukážu vám, jak se pohybovat ve vztazích, jak uzavírat koalice, pracovat s doporučením a získat tak neformální síť obchodníků.

Co na to klienti?

Lorem Ipsum

CTA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit us leo.

Zajímá vás více z tohoto tématu?

Spojme se!

Vyslechnu si vás, popřemýšlím, čtu mezi řádky ...

... pomůžu vám s výběrem, abychom trefili cíl ....

... vyhrneme rukávy a s chutí do toho.

Připojte se do mé soukromé skupiny

Ve skupině se dostanete k nejužitečnějším informacím, které jsou normálně placené, ale pro členy skupiny jsou ZDARMA!