Vzdělávání - Prezentace a veřejné vystupování

Projev efektivně a přesvědčivě

Kvalitní projev vyžaduje vyváženost formy i obsahu. Jak to ale zvládnout, když nás trápí tréma a nedostatek času? Vím, co s tím. Sám jsem puntíčkář, introvert a o můj čas soupeří klienti i lidé z mých firem. 

Naučím vás, jak prezentaci sestavit rychle a efektivně.

Ukážu vám trik, jak projev udržet v hlavě a nekoukat přitom na taháky a slajdy.

Poradím vám, jak se vyhnout trémě, i když se jí nikdy nezbavíme úplně.

Můžete si vybrat běžný trénink, ale také verzi pro techniky nebo introverty a lehké formy PAS. Ano, je v tom rozdíl a velký. Například pro IT učím prezentaci na objektovém programování:)

Co všechno se zde naučíte?

Myšlení řečníka

Správné myšlení je základ úspěchu. Má vliv na trému, kvalitu práce s publikem a hlavně na úspěšnost prezentace. Ukážu vám, jak malé změny myšlení zvýší dopady vašich projevů.

Návrh prezentace

Znáte situace, kdy poskládáte pár slajdů a pak se je snažíte naučit zpaměti? S tím je konec. Ukážu vám, jak navrhnut prezentaci rychleji, udržet ji v hlavě a cítit se volně při přednesu. Ušetříte hromadu času.

Trénink projevu

Dobrý řečník umí sladit práci těla, mimiku, hlas i pomůcky jako jsou prezentace, tabule apod. Jak to zvládnout a působit přirozeně? Všechno vám ukážu a citlivě vás provedu video tréninkem.

Struktura informací

Udržení pozornosti a odlišení se od konkurence není vždy o zajímavé formě. Pokud máte co říci, vyhrajete především logickou strukturou informací. Naučím vás vidět vazby mezi informacemi.

Doprovod v praxi

Plánujete důležité vystoupení? Třeba se obáváte dalších řečníků? Hodila by se rada v reálném čase přímo na konferenci. Doprovodím vás. Navnímám situaci na místě a doporučím úpravy těsně před vystoupením.

Tvorba prezentací

Musí být vaše prezentace dokonale funkční? Třeba na ní závisí váš prodej nebo image firmy. Nebo chcete vyniknout oproti konkurentům. Pomůžu vám sestavit prezentaci na míru, abyste dosáhli svých cílů.

Co na to klienti?

Lorem Ipsum

CTA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit us leo.

Proč si vybrat mg?

0 .

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

0 .

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

.

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zajímá vás více z tohoto tématu?

Spojme se!

Vyslechnu si vás, popřemýšlím, čtu mezi řádky ...

... pomůžu vám s výběrem, abychom trefili cíl ....

... vyhrneme rukávy a s chutí do toho.

Připojte se do mé soukromé skupiny

Ve skupině se dostanete k nejužitečnějším informacím, které jsou normálně placené, ale pro členy skupiny jsou ZDARMA!