Vzdělávání - Zpětná vazba

Zpětná vazba, která funguje

Ze zpětné vazby se stává více technika, než přirozená součást spolupráce. I já jsem kdysi lpěl na správnosti a dodržení doporučení, která ale nesouvisí s funkčností. Většinou se podřizují již narušeným vztahům. Zpětná vazba má ale vztahy zlepšovat, a proto do ní musíme jít naplno.

Ukážeme si jednoduchý princip a otevřeme kapitolu emocí.

Zjistíte, jak má zpětná vazba vypadat, aby skutečně něco přinesla.

Na přání vás provedu až do cíle, abyste neztratili odvahu nebo neuhnuli z cesty.

Vedl jsem projekty, kde zpětná vazba zcela změnila firemní kulturu. Budu stát při vás a nenechám vás uhnout. Speciálně navržený workshop dozhýbe zpětnou vazbu za 0,5-1 den napříč firmou. 

 

Z čeho si můžete vybírat?

Princip zpětné vazby

Zpětná vazba není teoretická technika. Není dobré ji příliš zvazovat doporučeními. Je to přirozená součást vztahu. Ukážeme si, jak funguje sama od sebe a jak s ní pracovat.

Teorie a realita

Zpětnou vazbu veřejně nebo v soukromí? A osobně nebo elektronicky bez podpisu?... Ke všemu si řekneme důležité informace, abyste se sami mohli rozhodnout.

Zkušenosti z praxe

Zpětnou vazbu "zavádí" hodně firem. V řadě z nich s ní pracují, ale nic nepřináší. Ukážu vám, čemu se vyhnout a co naopak dělat. Jako konzultant rovnou i poradím.

Trénink zpětné vazby

Zpětná vazba není těžká dovednost. Spíše k ní musíme najít cestu. Tento trénink začne hrou, kde se hodně zasmějete. Skončíme zážitkem, po kterém vám dojde, že ji chcete.

Začátek u jednotlivců

Zpětná vazba je kolektivní aktivita. Nejdřív pro ni musíme získat jednotlivce. Není to násilí, jen potřebují pochopit, citlivě popostrčit a pak již téměř všichni chtějí.

Zavedení do firmy

Když už chtějí jednotlivci, poslední blok je strach z ostatních. Třeba aby se neurazili. Sladím vás všechny najednou, abyste začali ve stejnou dobu a vyhnuli se komplikacím.

Co na to klienti?

Lorem Ipsum

CTA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit us leo.

Proč si vybrat mg?

0 .

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

0 .

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

.

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zajímá vás více z tohoto tématu?

Spojme se!

Vyslechnu si vás, popřemýšlím, čtu mezi řádky ...

... pomůžu vám s výběrem, abychom trefili cíl ....

... vyhrneme rukávy a s chutí do toho.

Připojte se do mé soukromé skupiny

Ve skupině se dostanete k nejužitečnějším informacím, které jsou normálně placené, ale pro členy skupiny jsou ZDARMA!