Vzdělávání - Zákaznický servis

Zákaznický servis s přidanou hodnotou

Mít zákaznický servis je běžné. Mít fungující zákaznický servis, to je výzva, kterou zvládne jen pár firem. Sám jsem v červnu 2021 založil obchodní firmu, která na trhu vyhrála právě výjimečnou péčí o zákazníky.

  • Ukážu vám, jak budovat vztahy se zákazníky. Kouzlo není v procesech, ale v komunikaci.
  • Objevíte předpoklady, kdy servis skutečně uleví ostatním oddělením.
  • Uvědomíte si, jak jednoduché principy stačí dodržet, aby zákaznický servis ovlivnil „čísla“.


Vztah se zákazníky je abstraktní věc, o které se musí přemýšlet ze správného úhlu pohledu. Pak se stane jednoduše uchopitelným zadáním.

Co všechno se zde naučíte?

Budování vztahu

Vztah budují vždy dvě strany. Vysvětlíme si, co je nutné respektovat a nikdy nelze obejít. Povíme si jaké závislosti platí mezi komunikací, myšlením a vztahem.

Volba druhu vztahu

Existují různé druhy vztahů. Nejlepší je profesní vztah obsahující zdravý respekt kvůli odbornosti a užitečnosti. . Naopak nejde o kamarádství. Ukážeme si, jak toto zařídit.

Správná komunikace

Péče i vztah se zákazníky se dějí v komunikaci. Jsou firmy s přitažlivým image, ale studenou komunikací. Ukážeme si, jak komunikaci sladit s image a hodnotami firmy.

Konkurenční výhoda

Zákaznický servis není jen další oddělení a proces. Moje obchodní firmy díky servisu vyhrála na trhu významnou pozici. Povím vám osvědčené zkušenosti z praxe.

Styl podle Vektoring

Styl zákaznického servisu je možno přesně definovat a vyhodnocovat. Některý styl stojí peníze, jiný je moc formální, jiný moc asertivní. Ukážu vám styl, který není drahý a funguje.

Call centrum

Telefonická komunikace je běžnou součástí zákaznických servisů a je nejcitlivější na drobné chyby, které v běžné komunikaci děláme všichni. Ukážu vám, co dělat a co ne.

Co na to klienti?

Lorem Ipsum

CTA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit us leo.

Proč si vybrat mg?

0 .

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

0 .

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

.

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zajímá vás více z tohoto tématu?

Spojme se!

Vyslechnu si vás, popřemýšlím, čtu mezi řádky ...

... pomůžu vám s výběrem, abychom trefili cíl ....

... vyhrneme rukávy a s chutí do toho.

Připojte se do mé soukromé skupiny

Ve skupině se dostanete k nejužitečnějším informacím, které jsou normálně placené, ale pro členy skupiny jsou ZDARMA!