Leadership a zdravá kultura pro spolupráci

Dozrajte k leadershipu a zdravým vztahům

Dnes už snad všichni znají řešení staré hádanky: „čím se liší manažer od lídra“. Pořád ale cítíme, že leadership ve firmách chybí.

I já jsem kdysi školil leadership jako techniky a teorii, než mi došlo, že k lídrovství musí člověk dozrát. Není to soubor technik ani znalostí. Je to výsledek procesu a životní postoj.

Proto celý tento blok je hodně o vztazích, firmě jako systému, myšlení, sebepoznání, odvaze a zdravých návycích.

Ukážu vám nové úhly pohledu. Jak myslet, aby se kolem vás děly změny v chování lidí.

Objevíme zdroje, které firmy mají, ale většinou je nedoceňují.

Získáte příležitost být sami sebou a na nic si nehrát.

Čekají vás workshopy a diskuzní skupiny na témata:

Myšlení lídra

Leadership se odehrává v myšlení člověka. Některé návyky si ponecháte, ale řadu jich je potřeba nahradit. Ukážu vám drobné změny myšlenek, které přinesou velké posuny.

Styly leadershipu

Existuje více stylů leadershipu. Dělíme je na rozvinutý a nerozvinuté. Naučím vás najít mezi nimi hranici a máte vyhráno. Konečně se posunete z pocitové roviny do měřitelné.

Nástroje lídrů

Lídr musí kromě moci mnohem více využívat firemní hodnoty, firemní kulturu, poslání, vizi, cíle apod. Ukážu vám, jak tyto abstraktní věci zhmotnit v číslech a použít k vedení lidí.

Leadership do firmy

Leadership se neinstaluje jako SW. Ten buď žije nebo nežije v myšlení a chování lidí. Pomůžu vám dojít ke společnému odhodlání a nastartovat nové fungování napříč firmou.

Rozvoj sebereflexe

Leadership stojí na sebereflexi, ale většina z nás žije v sebeklamu, který překonáme jen díky zpětné vazbě. Ta ale bolí. Mám pro vás silný program, kde to bolí málo a ještě si to užijete.

Rozvoj prostředí

Leadership se rozvine naplno jen ve zdravém prostředí. To je těžší práce než vzdělávat lidí. Ukážu vám, jak měnit pravidla a zvyklosti, aby vznikla lepší kultura a leadership ožil.

Co na to klienti?

Lorem Ipsum

CTA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit us leo.

Proč si vybrat mg?

0 .

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

0 .

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

.

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zajímá vás více z tohoto tématu?

Spojme se!

Vyslechnu si vás, popřemýšlím, čtu mezi řádky ...

... pomůžu vám s výběrem, abychom trefili cíl ....

... vyhrneme rukávy a s chutí do toho.

Připojte se do mé soukromé skupiny

Ve skupině se dostanete k nejužitečnějším informacím, které jsou normálně placené, ale pro členy skupiny jsou ZDARMA!