Vzdělávání - Komunikace

Komunikace úspěšně a přirozeně

Kdysi jsem byl trénován, že komunikačně zdatný člověk každého porazí, na všechno má odpověď a vlastně je dobře, že chceme vyhrávat nad ostatními. Potom jsem pochopil, že všichni lidé jsou svobodní. Nyní mě charakterizují tyto názory:

  • V komunikaci nelze prohrát, dokud se nerozhodnu prohrát. 
  • Všichni jsme svobodní, máme právo na názor a není cílem jen vyhrávat..
  • Nestresujte se, že musíte vše vyřešit. Dohoda je věcí obou, tak hledejte dohody společně. 
  • Komunikace je pro všechny. Zájemcům povím můj příběh introverta lektora a obchodníka.

Čemu se spolu můžeme věnovat?

Jak myslet

Správné myšlení je základ úspěchu. Má vliv na to, jak se v komunikaci cítíte. Trému, strach, prohru, ale také radost nebo výhru si přivoláváte sami. Stalo se vám, že nejlepší argumenty přišly až po jednání?

Styly komunikace

Časem si každý vytrénuje svůj styl komunikace. Užitečnost návyků se dá snadno vyhodnotit. Naučím vás rozlišit pět stylů komunikace. Zjistíte, proč se vám opakují stejné potíže. Najdete styl pro hladší průběh.

Komunikace ve firmě

Pracovní vztahy a komunikace jsou úzce propojené. Ukážeme si, jak komunikovat, abyste zvládli spolupráci spolu, s respektem a úspěšně. Podívat se můžeme na argumentaci, přesvědčvání, interní časopis atd.

Vnější komunikace

Externí partneři jsou cizí, ale i tak důležití. Potřebujeme s nimi vycházet a zvládat neshody, argumntaci, vyjednávání. Občas je těžké, přimět je k rozhovoru. To také zvládneme.

Profesionalita

Chcete působit profesinálně, dobře reprezentovat firmu a být respektováni? Pokud pracujete v obchodě, na recepci, zákaznické lince, mám pro vás pár jednoduchých tipů.

Efektivita

Jestli nemáte strach z komunikace, možná řešíte efektivitu. Jak vyjádřit myšlenku jasně a stručně? Jak delegovat? Naučím vás tzv. zacílení myšlenek.

Obtížné situace

Obtížné situace si většinou vytváříme sami. Ukážeme si prevenci i řešení. Stačí dodržovat pár zásad (správné kontexty, omezit nevhodné firmulace, a správně myslet).

Argumentace

Stalo se vám, že vás nejlepší argumenty napadly až po jednání? To je přípravou a emocemi. Kromě toho se podíváme na sílu argumentů a na rozdíl mezi bojem a spoluprací.

Vyjednávání

Mám plno tipů pro začátečníky i pokročilé. Ukážeme si jak pracovat s časem, mocí, informacemi apod. Dodám vám odvahu. Všichni mohou vyjednávat úspěšně.

Emoce v komunikaci

Povíme si, jak emoce vznikají, že jsou lidské, ale něky nás oslabují. Zjistíte, co dělat, aby přestaly být slabou stránkou v komunikaci. Posvítíme si hlavně na strachy a touhu se bránit.

Neverbální stránka

Tělo poví vše. jste čitelní a můžete číst ostatní. Neverbální komunikace je přitažlivé téma. Mám pro vás hravé povídání nebo dokonce doporučeí pro důležié situace.

Individuální příprava

Potřebujete průvodce, konkrétní radu, tipy z praxe, včas varovat před chybnými kroky? Podíváme se na jakoukoliv situaci od komuniakce v rodině, přes porady až po prezentace.

Co na to klienti?

Lorem Ipsum

CTA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit us leo.

Proč si vybrat mg?

0 .

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

0 .

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

.

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zajímá vás více z tohoto tématu?

Spojme se!

Vyslechnu si vás, popřemýšlím, čtu mezi řádky ...

... pomůžu vám s výběrem, abychom trefili cíl ....

... vyhrneme rukávy a s chutí do toho.

Připojte se do mé soukromé skupiny

Ve skupině se dostanete k nejužitečnějším informacím, které jsou normálně placené, ale pro členy skupiny jsou ZDARMA!