„Pomohu vám k vynikajícím výsledkům ohleduplně a s respektem k člověku.“


 

Reference

Pohledy účastníků na mou práci

Přináším klientům užitečné výsledky. Mnozí mě proto opakovaně využívají.

Poznejte kvalitu a výsledky mé práce. Někteří klienti popisují, co při spolupráci prožili nebo získali. Využijte ohlasy absolventů školení, tréninků, workshopů, konzultací nebo koučování a seznamte se tak s mou prací. Kromě seznamu firem využívám reference od konkrétních osob.

  • Ohlasy účastníků

    Někteří mají u své reference přímý odkaz na profil v síti LinkedIn. Neváhejte tyto osoby kontaktovat. Můžete tak prověřit pravdivost textu a doptat se na více konkrétních informací.

  • Seznam zákazníků

    Přehled firem, které minimálně jednou využily mé služby.

  • Chcete mi napsat referenci?

    Návod, jak můžete referenci zpracovat a doručit.

JK-Vaclav Obst (Controller - Marketing Controlling, T-Mobile Czech Republic a.s.)
"I've known Jan for almost ten years and I know that is a great coach/lector. He is always full of energy and positive thinking. Meeting with Jan is always encouraging and always enrich me something new. In addition, Jan is an excellent businessman who can convince the other at his side." June 1, 2012
Vaclav Obst (Controller - Marketing Controlling, T-Mobile Czech Republic a.s.)
 
Naše společnost se společně s panem inženýrem Korbelem podílí na realizaci kurzů pro podnikatele a manažery firem z Plzeňského kraje. Na základě této spolupráce mohu s čistým svědomím říci, že pan Korbel je skutečný profesionál ve svém oboru.
Nejen že vzdělávací kurzy, které pan Korbel vytváří, jsou velice zajímavé a unikátní v míře aktivního zapojení účastníků (což samozřejmě vede k tomu, že účastníci si z kurzu odnesou mnohem více než by si odnesli z pouhého pasivního poslechu), ale i po organizační stránce je spolupráce s panem Korbelem naprosto bezchybná. Lze se na něj plně spolehnout, že dodrží vše, co bylo domluveno, což je v dnešní uspěchané době takřka vzácnost. Je skutečně příjemné vědět, že není zapotřebí obávat se, zda lektor např. dodrží termín. Je jisté, že podobného projevu neprofesionality by se pan Korbel nikdy nedopustil.
Spolupráci s panem Korbelem mohu tedy bez obav doporučit každému, kdo chce za své peníze obdržet kvalitně provedené lektorské služby.
Tereza Bendová, jednatelka, Student future s.r.o.